Březen 2011

Maximum the Hormone

18. března 2011 v 18:07 | Hisshi |  Do you speak music?
Maximum the Hormone je čtyřčlenná japonská kapela. Jejich hudba je velice originální - mixují snad všechny styly od metalu až po pop. Byla založena v roce 1998 Daisukem Tsudou a složení členů se dost měnilo, jediná Daisuke zůstal z původní sestavy. Texty Maximum the Hormone jsou sarkastické, na první pohled nesmyslné - mají ale skrytý význam. Nejznámější jsou tím, že nahráli píseň k druhému openingy (What's up, people?!) a druhému endingu (Zetsubou Billy) anime Death Note. Mimo to, nahráli ještě píseň "Akagi" pro anime seriál "Akagi".

Pray for Japan

14. března 2011 v 17:11 | Hisshi |  Nippon
Předpokládám, že snad každý ví co se v pátek stalo (11.3.2010). Snad každý už viděl ty hrozné fotky a nahrávky. Snad každý se přidal do nejedné události na Facebooku. Mě to pochopitelně dostalo, mám Japonsko opravdu ráda a je mi to všechno líto. Ale jediné co mohu pro ně udělat je poslat DMSku...

27 kč je zcela zanedbatelná částka. Ale když těch 27 kč pošle co nejvíc lidí, může to zachránit životy. A snad nikomu není lhostejné to co se děje. Tak se prosím přidejte alespoň do jedné z těch událostí a podpořte Japonsko.

Snad se vše rychle zlepší.

I'm praying from Czech Republic...


Emilie Autumn - Shalott

13. března 2011 v 18:45 | Hisshi


Emilie Autumn

13. března 2011 v 18:38 | Hisshi |  Do you speak music?


Emilie Autumn je velice talentovaná zpěvačka z Ameriky. Svůj specifický styl hudby sama označila jako "victoriandustrial", ale dalo by se to nazvat alternativní elektronikou s gothic rockem, punkem i industrialem. Každá její písnička je jiná, krásná a naprosto originální.

Warning: Yaoi fangirl!

5. března 2011 v 23:35 | Hisshi |  Otakuismus
Nějak mi to chyběl článek o yaoi, jedné mé velké závislosti. Tak tady je.
UPOZORNĚNÍ: Yaoi popisuje vztah dvou mužů. Pokud se Vám nelíbí nečtěte dál. No...radši nečtěte žádný můj článek ^^

Brzy to bude dva roky co se o yaoi a shonen-ai zajímám. Nebylo by to tak, že bych nikdy nelitovala toho, že mi yaoi zničilo mé krásné dětství (sakra co to meleš, jaký dětství), ale upřímně bych nic neměnila.Kodona

5. března 2011 v 22:26 | Hisshi
Chtěla bych být mladým aristokratem a žít ve viktoriánské éře. Topila bych se v penězích a cylindrech a svým šarmem bych okouzlila nejedno děvče. Celý život bych nemusela hnout ani prstem, vše by za mě udělali moji komorníci a milé služebné. Moje matka by mě nesnášela, styděla by se za mě. Ale mě by to bylo jedno a užívala bych si krásného a pohodlného života.

Welcome to my twisted reality!

1. března 2011 v 18:05 | Hisshi |  Ona sama
Uh...konečně jsem se dokopala k tomu si založit řádný blog. Blog na který hodlám častěji přispívat...a zajímavější věci. Myslím.

A kdo jsem já?

Já jsem já. Já jsem Hisshi a bydlím v jednom zapadákově poblíž Prahy. Ráda píšu povídky, možná se nakonec dokopu k tomu sem nějakou tu tvorbu dát. Jsem snílek. Má realita je jiná. Od toho jsem se snažila odvodit název tohoto blogu :)
Říct, že "miluji Japonsko" by bylo asi moc přehnané. Tak jinak. Mám ráda Japonsko a aktivně se o něj zajímám. Některé zajímavosti časem napíšu i sem. Miluji hudbu. Emilie Autumn, Dir en Grey, Maximum the Hormone. Miluju japonskou Harajuku módu a celkově experimenty a originalitu v módě jako takové ^^. Občas se kouknu na nějaké to anime nebo si přečtu mangu (Yaoi nikdy nepohrdnu :D). Fascinuje mě lidská mysl...ale to je trochu na dýl.

Na tento "blogísek" hodlám psát věškeré své myšlenkové pochody a třeba sem občas vložím i nějaké to video nebo obrázek pro inspiraci :)

Tak už víte jak moc nezajímá a nudná osoba to jsem :D Kdyžtak nějaké ty informace navíc si může najít v mém profilu.

Tak...
...vítejte v mé pokroucené realitě!