Duben 2011

Depeche Mode - Peace

24. dubna 2011 v 21:18 | Hisshi |  Do you speak music?
Píseň, kterou jsem si broukala celý včerejšek a dnešek během velikonočního úklidu. Hmm...zítra už je velikonoční pondělí...Čeká na mě chemie, fyzika a zemák. Jak skvělé!

Snad sem během zítřka postnu svůj prodej mang. Bude to asi 5 mang, pak nějaká knížka apod.

I hope that peace will come to me.


Hisshi

Kokusyoku Sumire - Obrázky

24. dubna 2011 v 0:17 | Hisshi |  Do you speak music?


Slintací článek nad nádherností a originalitou těhto dvou dam. Picture heavy!

Jaro a Amanda

23. dubna 2011 v 23:04 | Hisshi |  Do you speak music?
Mám podivnou úchylku - hudbu poslouchám podle ročního období. Nedělám to naschvál, ale pokaždé to tak je. V létě to byl Miyavi, na podzim Dir en Grey, v zimě pak Maximum the Hormone a teď na jaře...Amanda Palmer a Kokusyoku Sumire. Mám hroznou chu´t poslouchat jejich písničky :)

Amanda je společně s Emilií Autumn můj největší vzor, písničky od ní miluji :) Ona je opravdu silná žena...mám s ní několik rozhovorů a ve všech působí dost příjemně, jako dobrá žena na pokec k pivu (ne že bych já pivo mohla, toť byla metafora :D).


Oasis - má oblíbená. Překlad pod perexem.

"Blogísek" má nový kabátek

23. dubna 2011 v 22:19 | Hisshi |  Černá díra
To jsem rychlá co? Za půl hodiny a něco mám hotovou novou imidž tohoto skvostného blogu! Moc jsem se s tím nesra...nedělala a s výsledkem jsem celkem spokojená. Ten obrázek v záhlaví miluji *-*

Autorem je Benjamin Lacombe, mistr creepy a tajemných obrázků. Narazila jsem na něj na blogu Pet-chan, která mu věnovala článek. Zvláštní, že zrovna tenhle obrázek byl lidmi označován jako nejvíc "děsivý"...no jo, já mám divné chutě :D
Dortíčky na pozadí jsou naprosto sweet a já na ně mám obrovskou chuť...asi sním svůj notebook :D
Písmo jsem ponechala hnědé, aby bylo dobře viditelné a ve mě evokuje čokoládovou polevu.

Takže tohle je výsledek - růžová creepy patlanina s čokoládovou polevou :)

Líbí/Nelíbí? Proč?
Už chápete co jsem myslela? Chtěla bych od něj obraz *-*

Nudím se a Wowkařím

23. dubna 2011 v 21:31 | Hisshi |  Ona sama
O Velikonocích není o nudu nouze. Do školy se jde až v úterý a tak se místo učení chemie a fyziky bavím hraním Wowka a čtením yaoi mang. Skutečně nenajdete většího zabijáka času než Wowko. A yaoi mangy.

Na chvíly jsem opustila Junjou Romanticu a s přebytkem energie se pustila do čtení novinky "Sekaiichi Hatsukoi". Zatím to je celkem dobré, ikdyž by to mohlo být trochu rychlejší. A vůbec, tenhle styl "ale já ho přece nemiluji...nebo ano?" mě u yaoi mang prostě vytáčí, ti uke dokážou být někdy tak vybíravý!

Mám chuť se začíst do nějaké mangy od Kaori Yuki, dočíst Angel Sanctuary a koupit si nějakou další mangu v Němčině, ikdyž se učím Francouzsky. Hmm...taky bych mohla postnout na tenhle "blogíseček" svou manga sbírku, která sice není velká, ale já jsem na ní patřičně hrdá! Jednou jsem si chtěla spočítat kolik jsem za to celkem dala peněz, ale u 2 000 se mi začala motat hlava.

Moc bych si chtěla pustit Dextera a dokoukat 2.sérii, bohužel, jsem moc líná i na tohle.

Obdivuji lidi co dokážou číst tyhle moje myšlenkové pochody (včerejší návštěvnost: 5 lidí! :D) a nepokusit se přitom o sebevraždu.

Mh...Sladký život!
Toť má lame postava - Blood Elf, Rogue, level 28, vlastním jménem Dorothea (můj záchvat Ludwigovství).

Asi se kouknu po novém záhlaví na tenhle "CoOl BlOgÍsEk". Chci něco hrozně creepy, ale jarního...

xoxo
Hisshi

Emilie Autumn - 4 o'clock

5. dubna 2011 v 18:58 | Hisshi |  Emilie Autumn
Poslední dobou mi ta píseň stále zní v hlavě a nechce jen tak zmizet :)
Překlad pod perexem

Jak mě bílý králík jménem Quitieland okouzlil...

3. dubna 2011 v 14:52 | Hisshi |  Ona sama
"Neměla jsi se na tyhle stránky dívat.."
Tuhle větu si opakuji pokaždý když po sedmé za den projíždím lolita e-shopy. Občas je to Bodyline, občas QuitieLand. Dneska jsem zabrousila právě sem. A opravdu jsem to neměla dělat! Neměla jsem následovat bílého králíka až do Říše divů...


Ciel Phantomhive

2. dubna 2011 v 19:41 | Hisshi |  Otakuismus
Každý žena chce jeho šatník, postavu a sluhu *-*


Tedy alespoň já ano. Ciel je moje nejoblíbenější postava z Kuroshitsuji (kdybych jich měla víc....phe!). Mám pro to hned několik důvodů. Ciel je totiž dokonalý. Zhmotnění snu všech yaoistek.

Je mu 13, má skvělou postavu akorát na Ukeho (a to se furt cpe dortama), má sexy sluhu, skříň plnou kodona/lolita věcí, žije v 19. století, má sexy sluhu, má sex se sexy sluhou (to sice v seriálu nebylo, ale my to víme!), je chytrý, vlastní obří pozemek, továrnu na hračky, je detektiv na poloviční úvazek, má sexy sluhu, zná se s královnou Viktorií...a ještě má sexy sluhu!