Jak mě bílý králík jménem Quitieland okouzlil...

3. dubna 2011 v 14:52 | Hisshi |  Ona sama
"Neměla jsi se na tyhle stránky dívat.."
Tuhle větu si opakuji pokaždý když po sedmé za den projíždím lolita e-shopy. Občas je to Bodyline, občas QuitieLand. Dneska jsem zabrousila právě sem. A opravdu jsem to neměla dělat! Neměla jsem následovat bílého králíka až do Říše divů...Od dob co se zajímám o lolitu jsem u sebe zpozorovala až nebezpečnou úchylku na Alenku v Říši Divů. A karetní symboly. Zvláštní je, že když jsem byla malá, Alenka šla totálně mimo mě. Ještě si pamatuju, jak hrozně mě ten animák nudil...dokonce jsem snad tehdy ani nedokoukala! Jenže pak jsem poznala loli a šla si vypůjčit Alenku v knihovně (néé...není divné, když si osoba mého věku půjčuje takovou pohádku). Tralaalááá...pár dní potom jsem si dokonce na Alenku udělala prezentaci do školy. Tehdy jsem poznala, že to jde se mnou z kopce.

Tyhle Alenkovité JSK stojí přes 2 000 a já si je těžko budu moct dovolit. Alespoň ne teď. Ale jednou...who knows...
Asi si v CéÁčku koupím ty náušnice s karetními motivy...snad to alespoň na chvíly zaplní prádné místo v mém srdci...

Dosti již bylo slintání! Odteď budu žít na suchém chlebu a vodě z vodovodu...každou korunu budu šetřiti za lepšími účely! Už ani jednu mangu si nekoupím...! :D

Eh...uh...asi se budu muset vrátit zpět do reality...ale Říše Divů je tak krásná! :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Afeeseenty Afeeseenty | E-mail | Web | 29. července 2018 v 21:33 | Reagovat

Pression arterielle  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre  offre sang loin de votre coeur. Chaque  set  votre  manque de sensibilite bat, il pompe le sang  a tous egards  vos arteres a la  flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/prix-cialis-par-4/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama