Těch deset mých...

2. srpna 2011 v 0:37 | Hisshi |  Ona sama
Je půlnoc a já se nudím. Tenhle článek má ale hlubší důvod než nudu. V poslední době jsem se začala ztrácet ve svých zájmech. A proto jsem se rozhodla si je pěkně shrnout na jednu hromádku, všech 10 věcí, bez kterých si život...dokážu představit, ale byl by poněkud chudší. Here we go...
Vím, že ten nápis asi těžko něco znamená...ale vypadá to tak hezky!


Lolita - Lolita je mou součástí už dlouhou dobu a asi také ještě nějaký ten čas bude. Sice nemám ani jednu sukni, ale na tom už se pracuje. Tenhle úžasný styl ve mě evokuje nevinnost, panenkost a zároveň i trochu toho exibicionismu.

Gay filmy - Bez všech úžasných filmů s touhle tématikou bych asi stále koukala na Šehrezádu a kazila si zuby. Štěstí, že tu máme i romantiku v téhle podobě. Kdo někdy okusil, pochopí.

Oscar Wilde - Wilde pro mě asi bude osudový muž, jeho pichlavé a (pro mě) realistické názory miluji. Stejně tak jeho knihy a citáty. Máme toho dost společného, on je historickou postavou, s kterou bych určitě chtěla jít na čaj o páté.

Káva - Tady se hlásí jeden dost hrozný závislák. Není to tak, že bych bez kávy nedokázala vstát a fungovat, ale miluji její vůni, pachuť, která vám po ní zůstane v puse i to, jak skvěle dokáže člověka nakopnout. Mě by jí měli zakázat.E

Viviene Westwood - Její pojetí módy miluji, každý kousek je originál, netřeba vypisovat. Tohle tričko bych si vzala na sebe k sukni Wonder Cookie of Angelic Pretty. Miluji to, co Viviene vyjadřuje. Punk.

Emilie Autumn - Osoba, která mě dokázala vystihnout v jedné písničce. Osoba, která by svou úžasností a krásným zpěvem strčila každého za klobou. Je a vždycky bude mým velkým vzorem. I já totiž věřím, že v každé ženě je víla.

Zeměplocha - A Terry Pratchett. Nikdy mě žádná kniha nedokázala rozesmát jako ty od něj. Mají své kouzlo. Nechápe je každý, ale kdo je pochopí, ten je miluje.A pak se klidně směje nahlas (ikdyž na něj ostatní zírají jako na blázna).

Otaku - Ikdyž v poslední době vůbec na anime nekoukám, stejně si tohle označení zasloužím. Ráda se hlasím mezi otaku a mám pocit, že mezi ně patřím. Ikdyž jsou mnohem víc přátelští než já. Ne, já bych nedokázala jít do Lidlu v cosplayi Hatsune Miku.

Sandman - Má aktuální největší závislost a věc, která byla snad napsaná přímo pro mě. Ještě nikdy se mi nestalo, že by mi něco sedělo více než tenhle komiks. Kdo nečetl, nepochopí. A ten by si to také měl rychle přečíct, protože i já občas nedokážu uvěřit, že bych bez Sandmana dokázala žít.

Star Wars - Nikdy jsem se nepovažovala za geeka a také jím nejsem. Ale Star Wars jsou mé dětství, má přítomnost a zřejmě i má budoucnost, protože nikdy nepřestanu toužit po červeném světelném meči (ale na tom se už taky pracuje).

A co vašich 10?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 laced laced | Web | 6. srpna 2011 v 23:20 | Reagovat

5 bodů z deseti jakobych psala já ^^ Ale ty gay filmy bych asi neunesla, na to jsem moc slušné děvče :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama