Černá díra

Mluvíme tu o mé úchylce na muže v sukni?

7. srpna 2011 v 13:44 | Hisshi
Nebo spíš na jednoho Skota. Mluvíme tu o Jamesi McAvoyovi, úžasnému muži, 32 let, 170 centimetrů, ženatý (>.<), s malým synem. To on stvárnil roli Xaviera v nových X-menech (pro vás: must see!), což pro mě byla jeho osudová role. Do té doby jsem totiž neměla ani šajna, kdo to je. Mám ráda jeho sebevědomí, jeho vtipy a úúúúžasný skotský přízvuk. Nepleťte si to, tohle není informační článek. Muhehehe...tohle je článek výhradně slintací.


Zvláštním faktem je, že 9 z 10 tázaných žen mi řeklo, že Jimmy není hezkej ani sexy. Já říkám: Ať se svým názorem třeba udáví, já ho miluju!

Někdy se vzbudíš. Někdy spadneš a zabiješ se. A někdy se z pádu stane let.

3. srpna 2011 v 22:34 | Hisshi

"Sandman Neila Gaimana je tou nejnápaditější a nejuhrančivější komiksovou sérií. Gaiman v ní vypráví pochmurné, ujeté a někdy i deprimující příběhy o náladových, smůlou potrefených bozích a chybujících lidech. Elegantně míchá svět moderních mýtů a temné fantasy."

Americký komiks jsem nikdy příliš nemilovala (max. tak Emily the Strange). Jejich ideály superhrdinů a naivní příběhy, ve kterých dobro vždy vítězí mě (jako cynika) rozesmívaly. A navíc, já vždy u jakéhokoliv díla, ať se jedná o obraz, knihu nebo o komiks, hledám vyjímečnost a originalitu. Když něco kupuji, potřebuju jistotu, že jsem peníze investovala dobře. Kniha, která mě rychle omrzí pro mě nemá žádnou cenu. Rychle mě znudí a snažím se jí prodat.

Asi jsem náročný čtenář. Ale tohle zjištění není důvodem, proč sem vypisuji všechny tyhle věci. Chci tím jen poukázat, že je jen velice málo děl, co mě dokážou tak nadchnout. Ale když to dokáží...je to láska na celý život. Mluvím tu o Obrazu Doriana Graye, o Alence v Říši Divů, Zeměploše a o Sandmanovi.

Blog nebo život!

24. června 2011 v 20:20 | Hisshi
Blogísek opět mění kabát...

Původně jsem na léto měla v záloze něco jahodového a šlehačkového, ale nakonec jsem dala přednost čisté černé eleganci. A proužkům. Snad se líbí...

Mohla bych sem dát anketu, ale come on, je to tak namáhavé!

Oblibuji si takové ty zbytečné články bez smyslu a bez obrázku. Přijde mi to tak lepší. Drsnější!

Vaše Hisshi

Je to v...

19. června 2011 v 14:55 | Hisshi
Ha...nějak mi to tu umírá. A to chci jít na žurnalistiku. Jako já bych chtěla psát, ale nemám nápady...nebo mám a jsem moc líná. Možná bych sem měla dávat nějaké recenze, dojmy z akcí na kterých jsem byla, ale...no...ta lenost!

Co třeba recenze knih? Čtenářské deníky? Divadla? Kultura? Koncerty? Vykřiky z mého života?

To je ale nanic. Fakt chci přispívat, ale nevím...

Už jsem na to přišla! Budu sem dávat i povídky...líbilo by se to Vám? Nejsou tak dobré, jsou dlouhé a humorné...

Uvidím. Každopádně brzy pokřtím několik nových rubrik a vrhnu se do tohohle blogu. Chtěla by to nový design...

Manga Cleaning vol.1

7. května 2011 v 19:57 | Hisshi
V rámci šetření na Advík jsem se rozhodla prodat některé mangy, které mi nepřirostly k srdci nebo to byl nevhodný dárek. Ceny jsem se snažila stanovit úměrně ke stáří nebo poškození. Mám svoje mangy ráda, ale občas se prostě prohnou nebo poškrábou na obalu. Ceny jsem ochotná snížit podle dohody, potřebuju se toho prostě zbavit. A sama vím jaké to je být otaku s malým příjmem ^^

Způsoby platby:

1.Osobní předání - pohybuju se ve městech Praha (většinou o víkendech), Úvaly a Česká Brod. Osobní předání upřednostňuji, s posíláním věcí poštou nemám moc zkušeností.
2. Platba na účet, doporučený balík - Pošlete peníze na účet a já Vám následně pošlu balíček. Poštovné by tedy nemělo být moc velké, tipuji tak 60-80 kč podle váhy.
3. Platba na účet, doporučený balík na dobírku - Na dobírce se dost prodraží poštovné, může překročit i 100 kč. S tím tedy musíte počítat.

Věci si zamlouvejte v komentářích, následně mi pak prosím pošlete email na ananaska07@seznam.cz . V emailu uveďte své jméno, adresu, věci, které si objednáváte a způsob platby.


Nevěra - Citáty

2. května 2011 v 16:28 | Hisshi
"Mladí muži by chtěli být věrnými a nejsou. Staří muži by chtěli být nevěrnými a nemohou."

"Muži neumí ocenit vlastní ženy, to přenechávají jiným."

"Láska vdaných žen je nejcennější na světě, manželé o tom ovšem nevědí."
"Věrnost je často jen vášnivá touha po majetku. Je mnoho nepříjemných věcí, které bychom nejraději zahodili, kdybychom se nebáli, že je jiní zvednou."

"Na rozdíl od žen psi milují jen jediného pána."

- Oscar Wilde

"Blogísek" má nový kabátek

23. dubna 2011 v 22:19 | Hisshi
To jsem rychlá co? Za půl hodiny a něco mám hotovou novou imidž tohoto skvostného blogu! Moc jsem se s tím nesra...nedělala a s výsledkem jsem celkem spokojená. Ten obrázek v záhlaví miluji *-*

Autorem je Benjamin Lacombe, mistr creepy a tajemných obrázků. Narazila jsem na něj na blogu Pet-chan, která mu věnovala článek. Zvláštní, že zrovna tenhle obrázek byl lidmi označován jako nejvíc "děsivý"...no jo, já mám divné chutě :D
Dortíčky na pozadí jsou naprosto sweet a já na ně mám obrovskou chuť...asi sním svůj notebook :D
Písmo jsem ponechala hnědé, aby bylo dobře viditelné a ve mě evokuje čokoládovou polevu.

Takže tohle je výsledek - růžová creepy patlanina s čokoládovou polevou :)

Líbí/Nelíbí? Proč?
Už chápete co jsem myslela? Chtěla bych od něj obraz *-*
 
 

Reklama