Do you speak music?

Dir en Grey - Different Sense

5. srpna 2011 v 23:38 | Hisshi
Po Lotusu se vrátil Kyo s vlasama a úžasným songem a klipem. Different Sense se mi fakt líbí, připomíná mi ty "starší" Diru a Uroboros. Právě klip (konečně zase trochu extravagantní) mi tolik připomíná časy Oscure a Saku. Dost zmatený popis, ale v půl dvanáctý ode mě neočekávejte nic lepšího.

Kerli - Army of Love

24. června 2011 v 19:49 | Hisshi

Úžasný počin od mé oblíbené zpěvačky Kerli z Estonska. Hned jak jí vyjde nové CD ---> MUST BUY!!!

Překlad pod perexem

Kerli

2. května 2011 v 15:47 | Hisshi

Kerli, celým jménem Kerli Kõiv je velice nadaná estonská zpěvačka, skladatelka a hudební producentka. Narodila se 7.2.1987, dnes je jí 24 let. Kelin styl hudby je docela neobvyklý - míchá styly jako pop, alternative rock, electropop a dancepop. Vyniká i svým vzhledem, klipy a stylem oblékání, inspiruje se Alenkou v Říší Divů a v jejích klipech se objevuje několik BJD.

Depeche Mode - Peace

24. dubna 2011 v 21:18 | Hisshi
Píseň, kterou jsem si broukala celý včerejšek a dnešek během velikonočního úklidu. Hmm...zítra už je velikonoční pondělí...Čeká na mě chemie, fyzika a zemák. Jak skvělé!

Snad sem během zítřka postnu svůj prodej mang. Bude to asi 5 mang, pak nějaká knížka apod.

I hope that peace will come to me.


Hisshi

Kokusyoku Sumire - Obrázky

24. dubna 2011 v 0:17 | Hisshi


Slintací článek nad nádherností a originalitou těhto dvou dam. Picture heavy!

Jaro a Amanda

23. dubna 2011 v 23:04 | Hisshi
Mám podivnou úchylku - hudbu poslouchám podle ročního období. Nedělám to naschvál, ale pokaždé to tak je. V létě to byl Miyavi, na podzim Dir en Grey, v zimě pak Maximum the Hormone a teď na jaře...Amanda Palmer a Kokusyoku Sumire. Mám hroznou chu´t poslouchat jejich písničky :)

Amanda je společně s Emilií Autumn můj největší vzor, písničky od ní miluji :) Ona je opravdu silná žena...mám s ní několik rozhovorů a ve všech působí dost příjemně, jako dobrá žena na pokec k pivu (ne že bych já pivo mohla, toť byla metafora :D).


Oasis - má oblíbená. Překlad pod perexem.

Maximum the Hormone

18. března 2011 v 18:07 | Hisshi
Maximum the Hormone je čtyřčlenná japonská kapela. Jejich hudba je velice originální - mixují snad všechny styly od metalu až po pop. Byla založena v roce 1998 Daisukem Tsudou a složení členů se dost měnilo, jediná Daisuke zůstal z původní sestavy. Texty Maximum the Hormone jsou sarkastické, na první pohled nesmyslné - mají ale skrytý význam. Nejznámější jsou tím, že nahráli píseň k druhému openingy (What's up, people?!) a druhému endingu (Zetsubou Billy) anime Death Note. Mimo to, nahráli ještě píseň "Akagi" pro anime seriál "Akagi".

Emilie Autumn

13. března 2011 v 18:38 | Hisshi


Emilie Autumn je velice talentovaná zpěvačka z Ameriky. Svůj specifický styl hudby sama označila jako "victoriandustrial", ale dalo by se to nazvat alternativní elektronikou s gothic rockem, punkem i industrialem. Každá její písnička je jiná, krásná a naprosto originální.

Dir en Grey - Kodou

5. března 2011 v 22:36 | Hisshi

 
 

Reklama