Ona sama

Přesun!

29. srpna 2011 v 21:06 | Hisshi
Jelikož mě blog.cz poslední dobou nehorázně štve a blogspot mi nefunguje, přesunula jsem se opět na mé oblíbené Píše.cz.


Báj báj Blogu.cz.

Těch deset mých...

2. srpna 2011 v 0:37 | Hisshi
Je půlnoc a já se nudím. Tenhle článek má ale hlubší důvod než nudu. V poslední době jsem se začala ztrácet ve svých zájmech. A proto jsem se rozhodla si je pěkně shrnout na jednu hromádku, všech 10 věcí, bez kterých si život...dokážu představit, ale byl by poněkud chudší. Here we go...
Vím, že ten nápis asi těžko něco znamená...ale vypadá to tak hezky!

Nemám dotykovej mobil.

25. července 2011 v 21:06 | Hisshi
Pamatujete ty doby, kdy mít véčko byl hroznej luxus a kdo neměl Quadra Pop, jakoby nebyl? Dnes jsem zavítala do obchodu s mobily a nestačila se divit. Mobil, který byl před rokem výkřikem poslední módy tu měli za necelý 2 000 a můj bývalý, ten se už snad ani nevyrábí.

Nevěřím dotykovým mobilům. Nebaví mě šmatat na už tak umatlaný displej, nepřijde mi to moc praktické...snad jen ty hry. Občas probudím dítě v sobě, vyžadoním dotykáč od ségry a jedu závody s auty. Ha ha.

Dnes jsem si koupila nový mobil. Nemá dotykový displej, nemá nic než ten Quadra Pop a jediné, co umí, je přehrávání hudby. A kvůli tomu jsem si ho vlastně kupovala.

Dotykové mobily mi nevěří. Celkově elektronika mi nevěří. Posledně jsem utopila mobil a zničila foťák. Jsem masový vrah elektroniky. Tenhle mobil snad se mnou chvilku přežije. Má tvrdou skořápku, ale já ho hajzla dostanu.

Tady je Jeho krvavé veličenstvo:


Možná vypadá trochu směšně a zastarale, ale Johny Rotten v něm zní krásně. A to mi stačí.

Výkřiky

2. června 2011 v 19:16 | Hisshi
- Den byl až moc krásný a já málo vyspalá a proto jsem se projednou ulila. Na dnešek jsem měla velké plány - chtěla jsem zkusit ušít další mašli, naučit se to, co bych se měla naučit....

- Skončila jsem u maratonu Sexu ve městě.

- Mám se krásně.

- První lolita sukně bude možná k Vánocům. Zdá se to daleko, ale pro mě je to brzy...přece jenom musím do té doby zvládnou jeden velký cíl.

- A chci potřebuji přesně tyhle Melissy od Vivienne Westwoodové...

A jak, že se to mám?

17. května 2011 v 21:56 | Hisshi
Dobře, akorát nic nestíhám. Mám asi milion článků rozepsaných....opravdu! Ale moc se nemám k tomu je dopsat...

O prázdninách asi pojedu do Francie! Můj sen se mi splní! :) Uíííí! :D

Bonjour, Paris!


Doufejte, že se seberu a napíšu nějaké články. Ráda bych psala více o Emilii Autum a nejradši bych se zaměřila na Bloody Crumpets. Zamilovala jsem se do Captain Maggot *-*

Vaše Hisshi

Nudím se a Wowkařím

23. dubna 2011 v 21:31 | Hisshi
O Velikonocích není o nudu nouze. Do školy se jde až v úterý a tak se místo učení chemie a fyziky bavím hraním Wowka a čtením yaoi mang. Skutečně nenajdete většího zabijáka času než Wowko. A yaoi mangy.

Na chvíly jsem opustila Junjou Romanticu a s přebytkem energie se pustila do čtení novinky "Sekaiichi Hatsukoi". Zatím to je celkem dobré, ikdyž by to mohlo být trochu rychlejší. A vůbec, tenhle styl "ale já ho přece nemiluji...nebo ano?" mě u yaoi mang prostě vytáčí, ti uke dokážou být někdy tak vybíravý!

Mám chuť se začíst do nějaké mangy od Kaori Yuki, dočíst Angel Sanctuary a koupit si nějakou další mangu v Němčině, ikdyž se učím Francouzsky. Hmm...taky bych mohla postnout na tenhle "blogíseček" svou manga sbírku, která sice není velká, ale já jsem na ní patřičně hrdá! Jednou jsem si chtěla spočítat kolik jsem za to celkem dala peněz, ale u 2 000 se mi začala motat hlava.

Moc bych si chtěla pustit Dextera a dokoukat 2.sérii, bohužel, jsem moc líná i na tohle.

Obdivuji lidi co dokážou číst tyhle moje myšlenkové pochody (včerejší návštěvnost: 5 lidí! :D) a nepokusit se přitom o sebevraždu.

Mh...Sladký život!
Toť má lame postava - Blood Elf, Rogue, level 28, vlastním jménem Dorothea (můj záchvat Ludwigovství).

Asi se kouknu po novém záhlaví na tenhle "CoOl BlOgÍsEk". Chci něco hrozně creepy, ale jarního...

xoxo
Hisshi

Jak mě bílý králík jménem Quitieland okouzlil...

3. dubna 2011 v 14:52 | Hisshi
"Neměla jsi se na tyhle stránky dívat.."
Tuhle větu si opakuji pokaždý když po sedmé za den projíždím lolita e-shopy. Občas je to Bodyline, občas QuitieLand. Dneska jsem zabrousila právě sem. A opravdu jsem to neměla dělat! Neměla jsem následovat bílého králíka až do Říše divů...

Welcome to my twisted reality!

1. března 2011 v 18:05 | Hisshi
Uh...konečně jsem se dokopala k tomu si založit řádný blog. Blog na který hodlám častěji přispívat...a zajímavější věci. Myslím.

A kdo jsem já?

Já jsem já. Já jsem Hisshi a bydlím v jednom zapadákově poblíž Prahy. Ráda píšu povídky, možná se nakonec dokopu k tomu sem nějakou tu tvorbu dát. Jsem snílek. Má realita je jiná. Od toho jsem se snažila odvodit název tohoto blogu :)
Říct, že "miluji Japonsko" by bylo asi moc přehnané. Tak jinak. Mám ráda Japonsko a aktivně se o něj zajímám. Některé zajímavosti časem napíšu i sem. Miluji hudbu. Emilie Autumn, Dir en Grey, Maximum the Hormone. Miluju japonskou Harajuku módu a celkově experimenty a originalitu v módě jako takové ^^. Občas se kouknu na nějaké to anime nebo si přečtu mangu (Yaoi nikdy nepohrdnu :D). Fascinuje mě lidská mysl...ale to je trochu na dýl.

Na tento "blogísek" hodlám psát věškeré své myšlenkové pochody a třeba sem občas vložím i nějaké to video nebo obrázek pro inspiraci :)

Tak už víte jak moc nezajímá a nudná osoba to jsem :D Kdyžtak nějaké ty informace navíc si může najít v mém profilu.

Tak...
...vítejte v mé pokroucené realitě!
 
 

Reklama