Otakuismus

Which way to Advík?

28. července 2011 v 13:46 | Hisshi
Tak děcka, odjíždím se svým poněkud zaprášeným a malým kufrem na kolečkách - směr Advík. Snad se neztratím (pro jistotu jsem si vytiskla mapu) a ty čtyři dny přežiju bez úhony. Určitě očekávejte report, moje osoba bude oxidovat převážně na Lolita linii (ale nepoznáte mě, páč jedu anonymně >:D). Takže já jdu nakoupit zásobu Ice Caffe a padám na vlak! :)


Hisshi

Do you know your anime?

10. července 2011 v 20:08 | Hisshi

Lolita and Music - yay! Anime - wut?!

9. července 2011 v 21:52 | Hisshi
Takhle bych se vyjádřila k letošnímu programu Advíku. Jak už jsem psala, mám koupené všechny 4 dny a všechny noci. Nedávno zveřejnili program a já musím říct - super! Našla jsem tam celkem dost přednášek, které mě opravdu zajímají a myslím, že se tam nudit rozhodně nebudu. Mám v plánu hlavně otravovat na Lolita linii a A-music linii, přednášce o K-popu, nějaká ta Hetalie...no, jak říkám - prostě super! Na druhou stranu, když se na to kouknu z pohledu mě jako otaku, tak ten program really SUCKS. Moje kamarádka, co miluje anime a kvůli tomu jede na Advík byla dost zklamaná a já s ní souhlasím. Advík je letos o anime chudší - promítání z Animaxu, přednášky o anime většinou pouze Shoujo-ai, Bl a nebo Ecci. Na to, že to má být Anime Dance víkend vidím až moc málo anime...
Což je ale pro mě dobře! Takže juchuchuůůů...

Nemůžu se už ani dočkat! :)

Takumi_usui_by_caahkuran-d3iie4a_large

Let Dai

2. července 2011 v 21:45 | Hisshi
V životě jsem se setkala s hromadou příšerných boys love mang bez originální zápletky, s nudným příběhem - tvz. "na jedno použití". Jsou to ty mangy, které si po večerech čteme, jen abychom si zlepšili náladu a trochu osladili den. V tomto případě platí, že kvantita neznamená kvalitu. Pak je tu i druhá kategorie boys love mang a to jsou ty krásné kousky, které v nás něco zanechají (většinou hodně posmrkaných kapesníčků a týdenní deprese). Můžu jmenovat například Boys Next Door od Kaori Yuki nebo mnoho mang od Nakamury Asumiko. V této kategorii má čestné místo i Let Dai - manhwa s opravdu silným příběhem a moje srdcovka.

http://1.bp.blogspot.com/_bcJclqdJnNo/SGUMDlVLhGI/AAAAAAAABIA/U5t65sCWCMw/s320/jaehee,+dai_otoceni+zady.JPG

Ciel Phantomhive

2. dubna 2011 v 19:41 | Hisshi
Každý žena chce jeho šatník, postavu a sluhu *-*


Tedy alespoň já ano. Ciel je moje nejoblíbenější postava z Kuroshitsuji (kdybych jich měla víc....phe!). Mám pro to hned několik důvodů. Ciel je totiž dokonalý. Zhmotnění snu všech yaoistek.

Je mu 13, má skvělou postavu akorát na Ukeho (a to se furt cpe dortama), má sexy sluhu, skříň plnou kodona/lolita věcí, žije v 19. století, má sexy sluhu, má sex se sexy sluhou (to sice v seriálu nebylo, ale my to víme!), je chytrý, vlastní obří pozemek, továrnu na hračky, je detektiv na poloviční úvazek, má sexy sluhu, zná se s královnou Viktorií...a ještě má sexy sluhu!

Warning: Yaoi fangirl!

5. března 2011 v 23:35 | Hisshi
Nějak mi to chyběl článek o yaoi, jedné mé velké závislosti. Tak tady je.
UPOZORNĚNÍ: Yaoi popisuje vztah dvou mužů. Pokud se Vám nelíbí nečtěte dál. No...radši nečtěte žádný můj článek ^^

Brzy to bude dva roky co se o yaoi a shonen-ai zajímám. Nebylo by to tak, že bych nikdy nelitovala toho, že mi yaoi zničilo mé krásné dětství (sakra co to meleš, jaký dětství), ale upřímně bych nic neměnila.

 
 

Reklama