Výkřiky

Tam bude mrtvol...ha ha.

3. července 2011 v 21:28 | Hisshi
Jdu na premiéru poslední části Pottera. Jdeme na 3D s dabingem. Dabing sucks. 3D sucks. Ale já to přežiju. Jde tu přece o Harryho!
Pamatuji se, jak jsem dostala svou první VHSku. Byl to kámen mudrců. Nothing changed. Snad jen to, že tehdy se mi líbil Harry a teď spíš táhnu k jiným typům. K těm evil. Jen ten Brumbál bude mojí láskou navždy.

X_74627f0c_large

Líné dny

2. července 2011 v 18:20 | Hisshi
Znáte takové ty dny, co se vlečou? Dny, ve kterých nedokážete dělat nic jiného než přežívat? Dnešek je líný. Ležím v posteli a kombinuji Terryho Pratchetta a Sex ve městě stejně snadno jako arašídy a buchtu s rozinkami. Zírám do jahodové Jogobelly. Nenávidím se. Ale dnes už nic nezvládnu. Nezvládnu vstát z postele a tak jen doufám, že nastane zítřek a vše bude jako dřív.
Jsou líné dny nebo líní lidé?

Tumblr_lloqcyghay1qdrp9io1_400_large

Běh

26. června 2011 v 19:45 | Hisshi

Běžím lesem. Je už večer a nikdo do lesa nechodí. Není vedro. V uších mám sluchátka. Ryo-kun mi vyřvává mozek.
A já zapomněla. Zapomněla na okolní svět. Běžím a zpívám si nahlas. Falešně. Nepřemýšlím. Jenom běžím. Protože teď mi naslouchá jenom ten les. Okolní svět a jeho problémy jsou mimo tuhle cestu.

Cesta ubíhá a já vím, že to zvládnu. Život ubíhá a já jsem si jistá.

Zvládnu doběhnout až do cíle.

http://data.whicdn.com/images/11235038/tumblr_lmti6i71De1qf9nmeo1_500_large.jpg?1309062775

A Kind Of Magic

24. června 2011 v 20:31 | Hisshi
Magie...

Vybavuje se mi žena kolem čtyřiceti let (bez partnera), zoufale vytáčející číslo pořadu "Volejte Věštce" a naivně doufající, že jí pán s podivným hlasem řekne to, co chce slyšet. Vybavuje se mi moje učitelka na výtvarku, která mě naučila věřit na anděly a nosit pentagram. Vybavují se mi moje tarotové karty, které jsem nepoužila už roky. Vybavuje se mi klam, iluze a lež.

Ne, nevěřím v magii. Věřím v život. A on v tom asi není moc velký rozdíl.

 
 

Reklama